ارز دیجیتال بفروشیم یا نفروشیم؟

  • محمد جلالی
  • 2 ماه قبل
  • 9:06 ق.ظ
در روزهای پرنوسان بازار ارزهای دیجیتال خیلی از فعالان این بازار به دنبال تصمیم‌گیری بهتر در این مورد هستند. پس از انتشار گزارش‌هایی از سوی کارشناسان در تجارت‌نیوز، مخاطبان نیز درباره آینده ارزهای دیجیتال کامنت‌هایی را منتشر کرده‌اند.

در روزهای پرنوسان بازار ارزهای دیجیتال خیلی از فعالان این بازار به دنبال تصمیم‌گیری بهتر در این مورد هستند. پس از انتشار گزارش‌هایی از سوی کارشناسان، مخاطبان نیز درباره آینده ارزهای دیجیتال کامنت‌هایی را منتشر کرده‌اند. تعدادی از این کامنت‌ها را در زیر بخوانید: «کندل روزانه و ماهانه نشان از ریزش میده و تا کف کانال ۴ می‌ره نگاه به ۴ساعته نکنین» «من از دوهفته پیش فهمیدم ک ارز دیجیتال ریزش داره چون همه جا تبلیغ میکردن بیت کوین بخرید الان فقط ریزش داریم» «دوستان حرفه ای میدونن که الان بهترین وقت برای خریده .ضمنا دوج کوین و ترون و ریپل از روز یکشنبه یک صعود عالی داره بخرید الان و به حال ما دعا کنید»

«۴۰۰تا در بورس گذاشتم شده ۷۰تا ریسک کردم همشو دوچ خریدم ۱۴۶۵تومن بعد یه هفته فروختم ۱۱۸۰۰تومن علاوه بر اینکه ضرر بورسو گرفتم ۵۰ و ۶۰تا سود کردم ناگفته نماند ۵۰۰میلون گذاشتم واسه باننس ۱۶میلون خریدم لامذهب ۲۵درصد رفتم توضرر صبوری میکنم یقین دارم تا ماه بعد کمش ۲۱میلیون میشه» «به نظر من الان بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری هست حتما انجام بدین تا حسرتشو نخوریم بعدش که ای کاش……» «هرکی حدضرر و مدیریت سرمایه داشته باشه،حتی اگه بهترین تریدر هم باشه باااز لیکویید نمیشه..تو چجوری لیکویید شدی..اونم اونقدر..بیشتر دقت کنید رفقاا..» «ارزهای دیجیتال هیچ پشتوانه ای ندارند علاوه بر سوء استفاده هایی که تبهکاران ازش میکنن … شک نکنید بیت کوین تا ۳۰ هزار دلار میاد پایین» «۳۴درصد ضرر موقتی بهتر از اون ضررهای بالای صددرصدی بورستونه»
«وقت خریده برای بلندمدت بهترین موقعیته» «خودتونو خسته کردید با دوج کوین. تا یقرون سود داده به ملت چشماتون داره در میاد که مردم نخرن. ششصد درصد سود گرفتم. کل ضرر بورس هم جبران کردم. دیگه هم سمت بورس نمیام. شکر خدا. با خدا باش پادشاهی کن. نه مثل آقایون که پول ملت بدبخت و تو بورس کشیدم بالا.» «حالا کجا میخواید تخم مرغ پرت کنید؟؟» «بیت کوین و اتریوم و رمزارزهای دیگه آینده دنیاس، چه خوشتون چه نیاد دنیا داره دیجیتال میشه و آدم های بیسواد که هنوز الگوریتم بیت رو نمیدونن فقط میتونن بگن قماره، درصورتیکه بیت همه چیزش مثل سیستم های مالی دیگه با برنامس» «هیچ پیش بینی در مورد بیت کوین نمی تواند درست باشد چون بازار بیت کوین یک قمار خونه بزرگ است که قیمت توسط گردانندگان آن بالا و پایین میشود خالقین افسانه ای و مرموز آن این را که همه شنیده ایم» «اگه اعتقادی به راه و روش بیت کویین نداری همین الان بفروشش و مانیتورتو خاموش کن برو» «دولت دوست نداره مردم از دلار و سکه و مسکن برن بیرون .میدونید ین دولت چند هزار میلیارد از این دلار و سکه و مسکن جیب مردم رو خالی کردن .نمیتونید تصور کنید» «دولت داره ذهنهارو تضعیف میکنه که ارز دیجیتال فقط از درگاه های بانک مرکزی خریدو فروش بشه تا جیب ملتو باز یه جوری دیگه خالی کنن من به این دولت و مملکت هیچ اعتمادی ندارم. هرکسی فک میکنه تو ارز دیجیتال اونم از سایتهای معتبر و غیر دولتی خرید میکنه سود میکنه لایک کنه #به دولت هیچ اعتمادی نیست»


دیدگاه شما
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments