ایلان ماسک دوج‌کوین را به عنوان ارز پرداخت انتخاب می‌کند؟

  • محمد جلالی
  • 1 ماه قبل
  • 0:48 ق.ظ
بعد از اینکه تسلا بیت‌کوین را از لیست ارزهای پرداختی حذف کرد گمانه‌زنی‌ها در رابطه با استفاده تسلا از دوج‌کوین زیاد شد. تسلا از دوج‌کوین به عنوان ارز پرداخت استفاده می‌کند؟

در حالی که ایلان ماسک از همکاری با تیم توسعه دوج‌کوین برای بهبود سیستم معاملات خبر داده بود بروس فنتوم که خود را توسعه دهنده دوج‌کوین می‌داند هر گونه همکاری دوج‌کوین با ایلان ماسک را تکذیب کرد و گفت: ایلان ماسک هنوز با تیم دوج‌کوین تماس نگرفته است. یک اکانت توئیتر به نام بروس فنتوم که خود را توسعه دهنده اصلی دوج‌کوین می‌نامد ادعای ایلان ماسک مبنی بر همکاری با تیم توسعه دوج‌کوین را تکذیب کرد. این توئیت توجه زیادی از طرفداران بیت‌کوین و دوج‌کوین جلب کرده است.  

  همچنین جکسون پالمر، بنیانگذار دوج‌کوین در یک توئیت با اقدامات ایلان ماسک مخالفت کرد. اما این در حالیست که چند رسانه آنلاین گزارش دادند تیم دوج‌کوین از سال ۲۰۱۹ با ایلان ماسک همکاری می‌کند.     ایلان ماسک چند روز قبل در توئیتی نوشت حال کار با تیم دوج‌کوین است و این موضوع بعد از عدم استفاده تسلا از بیت‌کوین بسیار حساس شده است. نکته قابل تامل اینجاست که در سایت دوج‌کوین نام بروس فنتوم به عنوان توسعه دهنده دوج‌کوین برده نشده است.


دیدگاه شما
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments