بیت کوین ۵۰ درصد شانس دارد که به ۱ میلیون دلار برسد

  • محمد شعبانی
  • 4 ماه قبل
  • 9:19 ب.ظ
یک تریدر حرفه‌ای که تقریباً ۵۰ سال در بازار کالاها فعالیت کرده است، پیتر برنت، معتقد است که بیت کوین به طور مساوی شانس این را دارد که به ۱ میلیون دلار برسد یا به صفر سقوط کند.

یک تریدر حرفه‌ای که تقریباً ۵۰ سال در بازار کالاها فعالیت کرده است، پیتر برنت، معتقد است که بیت کوین به طور مساوی شانس این را دارد که به ۱ میلیون دلار برسد یا به صفر سقوط کند.
  این تریدر افسانه‌ای که اخیراً به بیت کوین روی آورده است، در توییتر در مورد نظر خود در مورد بیت کوین و مقدار سپرده‌ی خود صحبت کرده است.   وی اعلام کرد که بیت کوین را به سایر دارایی‌ها ترجیح نمیدهد، اما بیت کوین بزرگترین دارایی غیر ملکی اوست. برنت همچنان معتقد است که بیت کوین یک دارایی معمولی برای ترید است، مانند شکر یا چوب. البته او میگوید که هرگز بازاری با این حجم از هیجان ندیده بوده است. پیتر برنت همچین گفته است که بیت کوین یا به ۱ میلیون دلار میرسد یا به صفر سقوط میکند و برای هر دو شانس مساوی دارد: “به نظر من ۵۰٪ امکان دارد به یک میلیون دلار برسد و ۵۰٪ هم امکان دارد به صفر سقوط کند.”   اخیراً مدیر عامل صرافی کراکن نیز گفت که بیت کوین میتواند به ۱ میلیون دلار برسد و این بسیار منطقی است.

پیش بینی ۱ میلیون دلاری جان مک آفی برای بیت کوین

در واقع اولین نفری که رسیدن بیت کوین به ۱ میلیون دلار را پیش بینی کرده بود، جان مک آفی بود که چهار سال پیش این موضوع را بیان کرد. وی انتظار داشت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به این قیمت برسد. البته وی در ابتدای سال ۲۰۲۰ نظر خود را در مورد قیمت بیت کوین و خود بیت کوین به طور کامل تغییر داد.

  در حال حاضر، وی به دلیل عدم پرداخت مالیات طی هشت سال گذشته در زندان اسپانیا منتظر محاکمه و استرداد به ایالات متحده است. با این حال، اخیراً، وی همچنین به اتهام کلاهبرداری در اوراق بهادار و پولشویی متهم شد. وی در توییتی که روز شنبه منتشر شد، اظهار داشت که ادعاهای SEC علیه وی، در مورد تبلیغ کریپتو، “بیش از حد” است.


دیدگاه شما
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments