تحلیل تکنیکال ریپل؛ پنج شنبه 6 خرداد

  • محمد جلالی
  • 4 هفته قبل
  • 1:23 ب.ظ
گاو های XRP ممکن است در مبارزه خود در بالای مرز 1 دلار شکست بخورند اما توانایی رساندن بدون وقفه قیمت ریپل به سطوح قیمتی بالاتر در 1.2 و 1.4 دلار را دارند. تصویر تکنیکال ریپل در حال حاضر پیام های متفاوتی را عنوان می کند.

توقف اندیکاتور (MACD) در ناحیه منفی: اندیکاتور تکنیکال (MACD) پوزیشن های خرید در کف قیمت و فروش در سقف قیمت را مشخص می کند. به عنوان مثال ، این اندیکاتور پس از بازیابی ریپل از سطح حمایتی هفته گذشته در قیمت 0.65 دلار ، سیگنال خرید صادر کرد. سیگنال خرید در این اندیکاتور با عبور خط آبی MACD از بالای خط سیگنال آن صادر می شود. توجه داشته باشید که اگر این اندیکاتور به ناحیه مثبت خود وارد شود ، روند ریپل ، صعودی خواهد شد. و در صورتی که خط MACD به زیر خط سیگنال پیش برود ، روند نزولی قوی تر خواهد شد.

may27 xrp - تحلیل تکنیکال ریپل؛ پنج شنبه 6 خرداد
نمودار چهار ساعته جفت ارز XRP / USD
اگر ریپل بتواند مرز حمایت1 دلاری خود همسطح با اندیکاتور میانگین متحرک ساده 50 (SMA) ، را بشکند، توجه خریداران بیشتری به سمت ریپل جلب خواهد کرد. اگر عوامل بازار و اخبار به نفع ریپل حفظ شود ، این رمزارز می تواند سطح مقامت مهم خود را در 1.2 دلار پشت سر بگذارد و حتی شاید این روند صعودی قیمت را به 1.4 دلار نیز برساند.   سطوح قابل توجه ریپل: اسپات ریت: 0.95 دلار روند: نزولی نوسان: کم سطوح حمایتی: 0.9 ، 0.8 و 0.65 دلار سطوح مقاومتی : اندیکاتور میانگین متحرک ساده 50 ، 1.2 و 1.4 دلار


دیدگاه شما
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments