توصیه یک میلیاردر برای سرمایه‌گذاری روی رمزارزها!

  • محمد جلالی
  • 3 هفته قبل
  • 9:06 ق.ظ
مارک‌کوبان، مالک باشگاه بسکتبال دالاس‌ماوریکس که اخیرا به دلیل سرمایه‌گذاری در راه‌اندازی بلاک‌چین پالی‌گان در رسانه‌ها سر و صدای زیادی کرده است از راز سرمایه‌گذاری خود در رمزارزها پرده برداشت. راز مارک‌کوبان در سرمایه‌گذاری در رمزارزها چیست؟

مارک‌کوبان در دو سال گذشته در زمینه بلاک‌چین فعال است و پروژه‌های جالب توجه را برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کند و بقیه را هم به سرمایه‌گذاری در این حوزه تشویق می‌کند.  این میلیاردر در مصاحبه با CNBC مهم‌ترین ائلویت‌های خود برای انتخاب پروژه‌های بلاک‌چین برای سرمایه‌گذاری را اجرای قراردادهای هوشمند عنوان کرد. «بیشتر مردم در مقایسه شبکه اتریوم و بیت‌کوین به سرعت و هزینه انتقال توجه می‌کنند. هرچند این موارد مهم هستند اما برای من توسعه بلاک‌چین از طریق قراردادهای هوشمند مهمتر است.» بستر اتریوم از قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند. همچنین این بستر علاوه بر پروژه‌های بومی خود میزبان پروژه‌های غیرمتمرکز دیگر هم است. کوبان اتریوم را با اینترنت مقایسه می‌کند. این بلاک‌چین می‌تواند میزبان سیستم‌ عامل‌های مختلف، پروژه‌های غیرمتمرکز و سایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی باشد. این پروژه می‌تواند کارهای اقتصادی انجام دهد و به عنوان یک بستر زیرساخت کاملا فعال عمل کند.

شبکه اتریوم

مارک‌کویان توصیه می‌کند که شبکه‌های فعالی مانند اتریوم که فعال‌ترین توسعه‌دهندگان را دارد و برنامه‌های کاربردی قابل توجهی به کاربران خود ارائه می‌کند می‌تواند آینده خوبی داشته باشد.‌  علاوه بر این شبکه اتریوم هزینه‌های قابل توجهی از طریق معاملات درون شبکه‌ای ایجاد می‌کند. برای پردازش هر معامله که شامل اتریوم، پروژه‌های غیرمتمرکز یا NFT باشد، کاربران باید هزینه بپردازند. کوبان معتقد است چنین الگویی کاملا منطقی است زیرا یک جریان درآمد واقعی ایجاد می‌کند. مارک‌کوبان اخیرا روی پروژه پالی‌گان سرمایه‌گذاری کرده است که این ارز هم در شبکه اتریوم فعالیت می‌کند و راه‌حل‌هایی برای حل مشکلات ازدحام شبکه اتریوم و مقیاس‌پذیری این ارز ارائه می‌کند. علاوه بر این کوبان در پروژه‌های غیرمتمرکز، NFTو بیت‌کوین و اتریوم هم سرمایه‌گذاری کرده است.


دیدگاه شما
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments