فصل آلت‌کوین‌ها رسیده است؟ / کاردانو ۱۵ درصد رشد کرد!

  • محمد جلالی
  • 1 ماه قبل
  • 10:13 ق.ظ
در حالی که بیت‌کوین روندی نزولی دارد و زیر ۵۰ هزار دلار معامله می‌شود برخی از ارزهای نسل سوم روندی صعودی دارند.

ارزهای نسل سوم سرعت تراکنش بالاتری نسبت به سایر ارزها دارند و به عقیده کارشناسان یکی از دلایل عدم صعود بیت‌کوین هم بالا بودن کارمزد و سرعت تراکنش پایین این ارز است. بیت‌کوین در محدوده ۴۹ هزار دلار معامله می‌شود و این موضوع خبر بدی برای بازار محسوب می‌شود زیرا کارشناسان عقیده دارند ریزش از محدوده ۵۰ هزار دلار می‌تواند نشانه تداوم ریزش این ارز باشد. ارزهایی مانند کاردانو و پولکادات روندی رو به رشد دارند و از دیروز حدود ۱۵ درصد رشد کردند و این در حالیست که مارکت بازار کریپتو روندی نزولی دارد.  

  ارز بایننس‌کوین بعد از خبر تحقیق آمریکا در رابطه با اقدامات صرافی بایننس محدوده ۶۰۰ دلار را از دست داد و روندی نزولی به خود گرفت.

برخی از تحلیل‌ها حاکی از این است که روند بلندمدت بیت‌کوین با وجود ریزش زیاد هنوز صعودی است و این ارز در بلندمدت اهداف بالاتری دارد. اما برخی از کارشناسان عقیده دارند بیت‌کوین باید یک اصلاح منطقی داشته باشد و بعد دوباره شروع به رشد کند و شاید این اصلاح تا کانال ۳۰ هزار دلار ادامه داشته باشد. خوشبختانه یک حمایت مهم در محدوده ۴۲ هزار دلار وجود دارد که به نظر می‌رسد حمایت معتبری است و بیت‌کوین در این محدوده خوب کف‌سازی کرده است و باید امیدوار باشیم این ارز این محدوده را از دست ندهد.  


دیدگاه شما
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments