پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته آینده / خودرو باز هم گران می‌شود؟

  • محمد جلالی
  • 1 ماه قبل
  • 0:11 ق.ظ
چندی پیش شورای رقابت خودرو را گران کرد. دبیر انجمن واردکنندگان خودرو این افزایش قیمت را در روند بازار تاثیرگذار دانست و گفت: با نوسان افزایشی قیمت دلار پیش‌بینی می‌شود خودرو از شنبه روند افزایشی داشته باشد.

شورای رقابت قیمت محصولات ایران‌خودرو را به طور متوسط ۸.۲ درصد و قیمت محصولات شرکت سایپا را به طور متوسط ۸.۹ درصد افزایش داد. دبیر انجمن واردکنندگان خودرو به تجارت‌نیوز گفت: در سه روز گذشته قیمت خودرو روند کاهشی داشت اما با تصمیم اخیر شورای رقابت و و نوسان افزایشی قیمت دلار قیمت خودروها هم دستخوش تغییر شد. مهدی دادفر پیش‌بینی می‌کند که در هفته سوم اردیبهشت ماه با نوسان افزایشی قیمت دلار احتمالا قیمت خودروها هم اندکی تغییر می‌کند.

خودروهای خارجی خرید و فروش نمی‌شود

در حالی نمایشگاه‌داران بازار خودرو، روند قیمت‌ها را صعودی می‌دانند که فیروز نادری، یکی از فعالان بازار خودرو هم تایید می‌کند که با افزایش ۱۰ درصدی قیمت خودروهای کارخانه‌ای برخی خودروهای ایرانی بین دو تا چهار میلیون تومان گران شده است! هر چند یکشنبه گذشته دبیر انجمن واردکنندگان خودرو از ریزش ۸۰ میلیون تومانی قیمت در بازار خودروهای خارجی گفته بود اما نادری از راکد شدن بازار خودروهای خارجی خبر داد.


دیدگاه شما
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments