گزارش بازار امروز 99/01/26
  • محمد شعبانی
  • 325 روز پیش
  • 8:24 ب.ظ

بازار امروز پرعرضه آغاز کرد و اختلال گسترده در سیستم معاملاتی مجددا وضعیتی مبهم را پیش روی معامله گران قرار داد و در ادامه شاهد بهبود وضعیت تقاضا و البته رفع نسبی اختلالات بودیم. نمادهای #فارس، #همراه، #کگل، #اخابر و #کچاد و #تاپیکو بیشترین تاثیر مثبت را در رشد 1942 واحدی شاخص کل داشتند
ارزش معاملات بورس تهران امروز به 5246 میلیارد تومان رسید که افت نسبی همراه شد.
در گروه فراورده های نفتی امروز معاملات در #ونفت و #شرانل مثبت بود. افت قیمت نفت علیرغم طرح کاهش تولید ادامه دارد و کم رمقی معاملات گروه را در پی داشته است.
در خودرویی ها امروز فشار فروش داشتیم که البته پس از رشد اخیر منطقی به نظر می رسد. #خکرمان همچنان رشد سریع خود را ادامه می دهد و امروز نیز صف خرید سنگین داشت. #خشرق و #ختور از دیگر نمادها مورد توجه بازار بودند.
در فلزی ها و معدنی ها امروز همسو با بازار افزایش نوسانات را شاهد بودیم و نمادهای #فزرین، #کیمیا، #کویر، #فنوال، صف خرید را تجربه کردند و در معدنی ها نیز #کگل #کچاد مورد توجه بودند.
در بانکی ها و بیمه ای ها آغازی منفی را شاهد بودیم و همسو با بازار بهبود روند در نمادهای #وسینا، #وپاسار، #وبصادر و #وتجارت و #ونوین مشهود بود.
در رایانه ای ها و اطلاعاتی ها امروز نیزشاهد رشد قیمت ها بودیم و #سپ، #سیستم، #رانفور، #تاپکیش #مرقام مورد توجه بودند. #های_وب نیز پس از آغازی منفی بهبود تقاضا را ثبت کرد.
در گروه زراعت رشد قیمت در نماد #تلیسه را شاهد بودیم.
در غذایی ها نمادهای #غپینو #غشاذر #غبهنوش #غپاک و #غنوش مورد توجه بودند.
دارویی ها مجددا فشار فروش را تجربه کردند.
عرضه اولیه سنگین نماد #شستا شروعی منفی را برای بازار در پی داشت و با توجه به نقدینگی فعال قابل توجه در بازار شاهد ادامه رشد قیمت ها در بسیاری از نمادها با عبور از نیمه اول بازار بودیم. نماد #شستا با توجه به قیمت مناسب در نظر گرفته شده می تواند با استقبال سرمایه گذاران همراه شود و البته بازدهی مناسبی را رقم بزند


دیدگاه شما
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments